Korduma Kippuvad Küsimused

Arved

Arveid esitatakse igal kuul 18. kuupäeval.
Arved esitatakse käesoleva kuu kasutuse eest. Näide: 18.juunil esitatud arve on juunikuu kasutuse eest.
Lepingu periood algab vara kättesaamise hetkest ning arve esitatakse proportsionaalselt vastavalt päevade arvule, seega kui vara kättesaamise kuupäev on suurem kui 1, on käesoleva kuu arve kuumaksest väiksem.
Lepingu periood algab vara kättesaamise hetkest ning arve esitatakse proportsionaalselt vastavalt päevade arvule. Kui vara saadakse kätte peale 15. kuupäeva esitatakse selle kuu kasutuse eest arve koos järgmise kuu arvega.
Jah, see on kohustuslik. Igal lepingul on unikaalne viitenumber. Kui viitenumbrit tasumisel ei märgita siis saadetakse makse Teile automaatselt tagasi.
Ei kahjuks mitte, igal lepingul on unikaalne viitenumber.

Lepingu kestus

Lepingu periood kokku koosneb üleminekuperioodist ja sellele järgnevast rendiperioodist, mille pikkus on kokkulepitud lepingus. Üleminekuperiood algab vara kättesaamise hetkest ja kestab kuni vara kättesaamise kvartali lõpuni, seejärel algab rendiperiood. Lepingu periood = üleminekuperiood + rendiperiood
Lepingu lõppemise päev on fikseeritud rendilepingus. Juhul kui vara üleandmise kohta on sõlmitud vara üleandmise-vastuvõtu akt on lepingu lõppemise päev fikseeritud aktis. Kõik lepingud lõppevad 4x aastas kvartali lõppudes (31.märts, 30.juuni, 30.september, 31.detsember).
Sõlmitakse juhul kui müüja ei saa Teile kohe rendilepingu sõlmimise hetkel vara kätte anda ehk toimub vara tarne. Aktis fikseeritakse vara kättesaamise kuupäev ning rendiperioodi lõpp.
Jah see on võimalik, kuid me ei soovita seda kunagi teha. See pole majanduslikult kuidagi mõistlik, sest lepingu ennetähtaegsel lõpetamisel on kohustus kõik rendimaksed lõpuni tasuda.
Ära muretse, võtame Teiega ise ühendust üks kuu ennem lepingu lõppemist ja esitame tahteavalduse kus saate märkida kas soovite lõpptähtpäeval vara omandada või meile tagastada.

Kindlustus

Vara on kindlustatud vastavalt seadme(te)le. Kirjuta meile teenusliising@teenusliising.ee ning täpsustame Teie lepingu kindlustuskaitse tingimused.
Kirjuta meile teenusliising@teenusliising.ee ning täpsustame Teie lepingu kindlustuskaitse tingimused ning anname edasised juhised.

Dokumendid

Kirjuta meile teenusliising@teenusliising.ee ning saadame Teile sõlmitud lepingu koopia.
Antud lepingutel puudub eraldi maksegraafik, lepingus on fikseeritud igakuise makse suurus, maksetähtaeg ning lepingu lõppemise päev (kui on sõlmitud üleandmise-vastuvõtu akt siis on fikseeritud aktis).